Hakkımızda

Daima kaliteyi arzuluyor ve bunun sıkı çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. En iyisini sunabilmek için, hayallerimizde de en iyisini istiyoruz.


“Buğday kokulu memleketimizde, elimizin unuyla başladık bu yolculuğa…”

Kurucumuz Ali Tahir YILMAZ tarafından 1992 yılında %50 hisse sahibi olmasıyla başlayan üretim serüvenimiz, 1999 yılı Temmuz ayında Ali Bey’in tüm hisseyi almasıyla AKUNSA, bir aile şirketi olarak yeniden hayat buldu. Yolculuğumuzun başında üretim kapasitemiz 180 ton/gün buğday iken müşterilerimize daha fazlasını sunabilmek adına yaptığımız teknolojik faaliyetlerle 2003 yılı sonunda 250 ton/gün buğdaya çıkarıldı. Takvim 2012 yılını gösterdiğinde, son teknoloji kullanılarak inşa edilen ek tesislerimiz de hizmete alındı. Böylece AKUN üretim kapasitesi de 550MT/Gün hacmine ulaşmış oldu.

hakkimizda-akun-un-fabiraksi

AKUNSA kalite yönetimi anlayışını üretim ile eş değer tutmaktadır. Üretim alanında yaptığımız sıkı kalite kontrollerinden, bünyemizde geliştirdiğimiz laboratuvarlarımızda, uzman ekiplerimizce yürütülen sıkı bir çalışmayla hem üretilen ürünlerin analizini yapıyor, hem de daha iyisini geliştirmeyi arzuluyoruz.